Auto Miami to łódzka wypożyczalnia samochodów, która działa również na terenie całego kraju umożliwiając wypożyczenie samochodu z dostawą. Firma działa od 2010 roku opierając się na kilku różnych filarach. Na naszą flotę składa się kilkanaście sztuk nowych samochodów – bogato wyposażonych i przygotowanych w pełni dla klienta. Oferujemy wszystkie rodzaje wynajmu, począwszy od tanich wynajmów krótkoterminowych, na korzystnych wynajmach średnioterminowych, a także długoterminowych. Z usług Auto Miami mogą skorzystać zarówno osoby indywidualne, jak i firmy, pozyskujące samochód na potrzeby doraźne, realizację projektów czy działalność sezonową.

Nieustannie poszerzamy swoją ofertę, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta. Nasze samochody są objęte gwarancją i ubezpieczeniem z pakietem assistance. Oferujemy samochody zastępcze, w przypadku niespodziewanej awarii bądź też innych sytuacji.

Ważną wartością naszej marki jest doświadczona i kompetentna kadra, pracująca w branży od kilkunastu lat. Rozległa wiedza daje nam dużą przewagę nad konkurencją budowaniu pozycji sprzedażowej na rynku oraz w podnoszeniu jakości naszych usług.

Zadowolenie naszych klientów to nasza podstawowa dewiza.

 Nasza praca to nasza pasja. Dzięki temu gwarantujemy, że wyjdziemy naprzeciw potrzebom naszych klientów!