WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY

Wynajem samochodu na okres od 1 do 30 dni.

Potrzebny pilnie samochód? Miałeś wypadek lub kolizję? Potrzebujesz samochód zastępczy? Może auto z OC sprawcy? A może chcesz pojechać za granicę nowym samochodem, aby nie martwić się o potencjalne awarie?

Dopasujemy się do Twoich potrzeb! Nasze ceny idealnie spełnią Twoje wymagania i pozwolą wypożyczyć samochód na odpowiedni okres.

Nasza flota samochodowa to samochody mini (miejskie), małe z segmentu B, kompaktowe z klasy średniej niższej i średniej, rodzinne samochody klasy średniej, a także samochody klasy wyższej.

Na Twoje życzenie podstawimy samochód w wybrane przez Ciebie miejsce

Gwarantujemy dobre, pewne samopoczucie i przyjemność z obsługi!

Wypożyczenie najtańszego samochodu to zaledwie …. netto. W zamian otrzymasz nowe auto, zwinne i oszczędne i nie poczujesz dyskomfortu w kieszeni.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę, 365 dni w roku.

WYNAJEM ŚREDNIOTERMINOWY

Usługa wypożyczenia samochodu na okres od 1 do 12 miesięcy.
Wszelkie procedury związane z wypożyczeniem samochodu nie zajmą więcej niż w przypadku wypożyczenia krótkoterminowego. Wynajem średnioterminowy podobnie jak wynajem krótkoterminowy zawiera serwis, wymianę opon zimowych i letnich oraz pełny pakiet usług ubezpieczeniowych.
Jakie są korzyści wynajmu średnioterminowego?
Minimalizacja kosztów floty
Łatwe procedury i szybkie tempo realizacji
Niezmienna, niska stawka czynszu
Pełna obsługa przez cały okres trwania umowy
Samochód zastępczy w wypadku awarii bądź wypadku
Gwarantujemy spokój i zadowolenie naszych klientów
 
WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY

To oferta dla naszych Klientów, którzy szukają auta na dłużej.
To bezpośrednia alternatywa dla leasingu czy zakupu auta.
To idealne rozwiązanie dla firm.
To stałe, przewidywalne koszty miesięczne wynajmu samochodu, które nie ulegają zmianie przez cały okres wynajmu.
Nie musicie już Państwo angażować własnych środków na zakup auta, zyskujecie Państwo możliwość budowania floty samochodów i ewentualnego jej dopasowania w elastyczny sposób do zatrudnienia.
Przy wynajmie długoterminowym nie martwicie się Państwo o wykup lub sprzedaż auta po zakończeniu wynajmu, a po upływie kontraktu, macie Państwo prawo na dogodnych warunkach przedłużyć usługę.
Samochód znajduje się pod stałą opieką serwisową, a wypożyczalnia gwarantuje: wymianę opon na zimowe/letnie, przeglądy, ubezpieczenie i stały serwis.

Wynajem długoterminowy samochodów traktowany jest jak leasing operacyjny, także z innymi, dodatkowymi usługami. Przedmiot umowy leasingu w postaci auta zaliczany jest do składników majątku wynajmującego, który dokonuje odpisów amortyzacyjnych. Czynsz za najem stanowi koszt uzyskania przychodu dla wynajmującego określonych przez Ustawę o podatku CIT.

Daje to Państwu większa zdolność kredytową, a flota nie wpływa na bilans Państwa firmy, tak jak to się dzieje w przypadku kredytu.
Wynajem długoterminowy do gwarancja:

  • serwisu technicznego w profesjonalnym zakładzie
  • likwidacja wszelkich szkód
  • samochód zastępczy
  • obsługa centrum technicznego
  • wymiana i przechowywanie opon